TUKAN logo

Ptaki dziko żyjące

tukan produkty wypiekane
Produkty wypiekane

Do wyboru różne formy naszych produktów: dzwonki, gwiazdki, serca, trójkąty, paluchy, skarpety, bałwanki, mikołaje, ringi w mieszankach: rustykalnych, słonecznikowych, grykowych i innych. 

tukan produkty tluszczowe
Produkty z łojem i masłem orzechowym

Do wyboru formy takie jak: kwiatki, mini ringi i kokosy, kule tłuszczowe z różnymi dodatkami w dostępnych wariancie z masłem orzechowym lub tłuszczem wołowym.

TUKAN mieszanki
Mieszanki

Oferujemy mieszanki dla produktów wypiekanych jak i mieszanki dla dzikich ptaków, pakowane w worki o pojemności od 0,3 kg do 20 kg oraz wiaderka od 0,5 kg do 10 kg okrągłe lub kwadratowe.

TUKAN hotele, domki, karmniki
Karmniki, budki lęgowe, hotele dla insektów

Oferujemy szeroki wybór karmników, budek lęgowych oraz hoteli dla insektów, wykonanych z drewna sosnowego i brzozowego z wykorzystanie naturalnych dodatków.

Zdrowe bo naturalne

Dewizą naszej firmy jest „Zdrowe, bo naturalne”, a co za tym idzie, wszystkie artykuły produkowane są bez środków konserwujących, a ich wytwarzanie oparte jest na wypróbowanych metodach ciastkarsko piekarniczych. „Zdrowe, bo naturalne” to jest to czego twój pupil potrzebuje w swoim życiu. Zapraszamy do świata zwierząt domowych.

TUKAN 100% recycled
TUKAN gmo free
TUKAN all natural
TUKAN sustainable
TUKAN zimorodek

Zdrowe bo naturalne

Dewizą naszej firmy jest „Zdrowe bo naturalne„, a co za tym idzie wszystkie artykuły produkowane są bez środków konserwujących, a ich wytwarzanie oparte jest na wypróbowanych metodach ciastkarsko piekarniczych. „Zdrowe bo naturalne” to jest to czego twój pupil potrzebuje w swoim życiu. Zapraszamy do świata zwierząt domowych.

TUKAN gmo free
TUKAN 100% recycled
TUKAN sustainable
TUKAN all natural