TUKAN logo

O nas

Nasza firma zbudowana została na fundamentach tradycyjnych wartości

Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała z miłości do przyrody w 1993 roku, w której już drugie pokolenie buduje tożsamość firmy, nie zapominając o zbudowanych fundamentach w oparciu o przekazane wartości. Opierając się na ponad 30-letnim doświadczeniu z uważnością i starannością produkujemy karmę dla domowych pupili. Przy produkcji kładziemy duży nacisk na jakość surowców pozyskiwanych od lokalnych rolników bazujących na zrównoważonych uprawach bez GMO. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć mieszanki oraz łakocie dla gryzoni, królików, papug i ptaków egzotycznych.

Przez 15 lat udoskonaliliśmy produkcję ziarnowych brykietów wypiekanych dla ptaków dziko żyjących. Wiele lat temu wprowadziliśmy również do naszej oferty mieszanki dla ptaków dziko żyjących oraz produktów wypiekanych z łojem oraz masłem orzechowym.

Działamy pod marką własną TUKAN oraz na warunkach Marki
własnej (Private Label Manufacturer). Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie pakować pod prywatną marką zarówno produkty z naszego asortymentu jak i indywidualne, spersonalizowane wariacje produktów, przygotowywane wedle życzenia, zgodnie z ustalonymi parametrami, składem oraz innymi wymaganiami.

Zapraszamy do współpracy

TUKAN
producent pokarmów dla zwierząt

Zdrowe bo naturalne

Dewizą naszej firmy jest „Zdrowe, bo naturalne”, a co za tym idzie, wszystkie artykuły produkowane są bez środków konserwujących, a ich wytwarzanie oparte jest na wypróbowanych metodach ciastkarsko piekarniczych. „Zdrowe, bo naturalne” to jest to czego twój pupil potrzebuje w swoim życiu. Zapraszamy do świata zwierząt domowych.

TUKAN 100% recycled
TUKAN gmo free
TUKAN all natural
TUKAN sustainable

Zdrowe bo naturalne

Dewizą naszej firmy jest „Zdrowe bo naturalne„, a co za tym idzie wszystkie artykuły produkowane są bez środków konserwujących, a ich wytwarzanie oparte jest na wypróbowanych metodach ciastkarsko piekarniczych. „Zdrowe bo naturalne” to jest to czego twój pupil potrzebuje w swoim życiu. Zapraszamy do świata zwierząt domowych.

TUKAN gmo free
TUKAN 100% recycled
TUKAN sustainable
TUKAN all natural